Introduction
1897 WA- Perth and Fremantle Teams
1898 WA-Mercantile senior men's
1898 WA-Perth and Fremantle
1899 WA- Combined Gold Field Team
1899 WA- Combined Metropolitan Team
1900 WA-Fremantle Senior Men
1900 WA-Perth Senior Men
1901 WA- Combined Perth Team Played Goldfields
1901 WA- Goldfields played Combined Perth
1902 WA-Fremantle Lacrosse Club
1903 WA-Bunbury Lacrosse Team
1904 WA- Bunbury Senior Men
1904 WA- East Fremantle A Premiers
1904 WA- Fremantle Lacrosse Team
1904 WA-Perth Lacrosse Club
1905 WA- Perth A Premiers
1905 WA- Perth B Team
1905 WA-Combined Fremantle Junior Team
1905 WA-Combined Perth Junior Team
1906 WA- Combined Golf Field Teams
1906 WA-Perth Senior Men
1906-08 WA-Iroquois Lacrosse Team (Kalgoolie)
1907 WA- Fremantle Senior Men
1907 WA- Goldfields Team that played Canada
1907 WA- Kalgoorlie Lacrosse Team
1907 WA- Perth Lacrosse Team
1907 WA-Jamestown v Canada
1908 WA- Boulder Lacrosse Team
1908 WA- Combined Fremantle Junior Team
1908 WA- Combined Gold Fields Lacrosse Team
1908 WA- Fremantle Junior Lacrosse Team
1908 WA-Combined Coastal Team - Goldfields Tour
1908 WA-Iroquois Lacrosse Club (Perth)
1909 WA- School of Mines A Team
1909 WA-Fremantle A Premiers
1910 WA- Mercantile Lacrosse Team
1910 WA- Perth Lacrosse B Team
1910 WA-Fremantle senior men's
1911 WA- Fremantle Junior Team
1911 WA- North Perth Lacrosse A Premiers
1912 WA- Boulder Senior Men
1912 WA- School of Mines Senior Men
1913 WA- Iroquois Lacrosse Team
1913 WA-Perth Lacrosse Club
1914 WA- Iroquois Team
1914 WA-North Perth Senior Men
1917 WA-School of Mines WA senior men's
1920 WA-North Perth Senior Men
1921 WA-Perth Senior Mens
1923 Iroquois Premiers Team
1924 WA-Iroquois Premiers 1909,12,14,22,23,24
1924 WA-Perth Senior Men
1924 WA-Perth Team
1927 WA-East Fremantle Lacrosse Team
1928 WA-Westral Senior Men
1929 WA-Maylands Team
1930 WA- University of Western Australia
1930 WA-Nedlands Lacrosse Club
1930 WA-North Perth Senior Men
1931 WA-Fremantle Junior A Team
1932 WA-Iroquois Lacrosse Club 1932
1932 WA-Midland Iroquois senior men's
1934 WA-Midland Iroquois Junior A
1935 WA-Midland Junction Senior Men
1936 Fremantle Senior Men
1937 WA-Midlands (Iroquois) Senior Men
1939 WA-Midland Junction (Iroquois) Premiers
1941 WA- Wembley C Grade Team
1944 WA-Wembley Junior Team
1946 WA-Wembley Senior Men
1946 WA-Mt.Lawley Senior Men
1947 WA-Midland (Iroquois) A Premiers
1948 WA- Fremantle A Team
1948 WA- Midland (Iroquois) A-D Premiers
1955 WA- Nedlands-Subiaco Club
1956 WA-Nedlands-Subiaco D Grade
1957 WA-East Fremantle D Grade
1959 WA-East Fremantle C Grade
1960s WA- Nedlands Subiaco Junior Team
1960s WA-Wembly Lacrosse Team
1961 WA-East Fremantle A Reserve
1966 WA- Wembly C Grade Team
1969 WA-Nedlands Subiaco Premiers
1972 WA-Nedlands-Subiaco A Premiers
1979 WA_East Fremantle A Premiers
1980 WA-East Fremantle Premiers
1985 WA-East Fremantle A Women
1990 WA-East Fremantle Premiers