Introduction
1897 WA-Perth and Fremantle Teams
1898 WA-Mercantile senior men's
1898 WA-Perth and Fremantle
1899 WA- Combined Gold Field Team
1899 WA- Combined Metropolitan Team
1899 WA-Banks Lacrosse Team
1900 WA-Fremantle Senior Men
1900 WA-Mercantile Lacrosse Team
1900 WA-Perth Senior Men
1900c WA-Perth Lacrosse Team
1900s WA-Trinity Lacrosse Team
1901 WA- Combined Perth Team Played Goldfields
1901 WA- Goldfields played Combined Perth
1902 WA-Bunbury Lacrosse Team
1902 WA-Fremantle Lacrosse Club
1902 WA-Fremantle Lacrosse Team
1902 WA-Fremantle Team
1902 WA-Perth Lacrosse Team
1903 WA-Bunbury Lacrosse Team
1903 WA-Match at Association Ground
1904 WA- Bunbury Lacrosse Team
1904 WA- Fremantle Lacrosse Team
1904 WA-Perth Lacrosse Club
1904 WA-Perth Lacrosse Team
1905 WA- Perth A Premiers
1905 WA- Perth B Team Premiers
1905 WA-Claremont B Lacrosse Team
1905 WA-Combined Fremantle Junior Team
1905 WA-Combined Perth Junior Team
1905 WA-North Perth Team Junior Runner's Up
1905 WA-Perth B Lacrosse Team
1905 WA-Perth v North Perth Action Photo's
1905 WA-Sargood-Murray Team
1905 WA-Wills-Goode Durrant Team
1906 WA- Combined Gold Field Teams
1906 WA-Combined Coastal Team def Combined Gold Fields
1906 WA-Combined Goldfields Team Played Combined Coastal
1906 WA-Perth Senior Men
1906-08 WA-Iroquois Lacrosse Team (Kalgoolie)
1907 WA- Fremantle Senior Men
1907 WA- Goldfields Team that played Canada
1907 WA- Kalgoorlie Lacrosse Team
1907 WA- Perth Lacrosse Team
1907 WA-Fremantle v Perth Annual Test Match
1908 WA- Boulder Lacrosse Team
1908 WA- Combined Fremantle Junior Team
1908 WA- Combined Gold Fields Lacrosse Team
1908 WA-Combined Coastal Team - Goldfields Tour
1908 WA-Iroquois Lacrosse Club (Perth)
1908 WA-North Perth B Grade Team
1908 WA-Perth Lacrosse Team Premiers
1909 WA- School of Mines A Team
1909 WA-Coastal Lacrosse Team v Goldfields
1909 WA-Combined Goldfields Team v Coastal
1909 WA-Fremantle A Premiers
1909 WA-Fremantle Lacrosse Team
1909 WA-Perth C Team Premiers
1909 WA-Perth Lacrosse Team
1909 WA-Perth Lacrosse Team
1909 WA-School of Mines Team
1910 WA- Mercantile Lacrosse Team
1910 WA- Perth Lacrosse B Team
1910 WA-Fremantle senior men's
1910s WA- Team from Kalgoorlie Gold Fields
1911 WA- Fremantle Junior Team
1911 WA- North Perth Lacrosse A Premiers
1911-14 WA-YMCA Lacrosse Team
1912 WA- Boulder Senior Men
1912 WA- School of Mines Senior Men
1912 WA-Wallaby Junior and Senior Teams
1912 Western Australia Team Photo 2
1913 WA- Iroquois Lacrosse Team
1913 WA- North Perth Lacrosse Team
1913 WA-Fremantle Lacrosse Team
1913 WA-Fremantle v North Perth
1913 WA-Iroquois Lacrosse Team
1913 WA-North Perth Vs Fremantle
1913 WA-Perth Lacrosse Club
1913 WA-Perth Lacrosse Team
1913 WA-Perth v Fremantle on Perth Oval
1913 WA-Perth v Iroquois Teams
1914 WA- Iroquois Lacrosse Premiers
1914 WA-North Perth Senior Men
1917 WA-School of Mines WA senior men's
1920 WA-North Perth Senior Men
1920s WA-Westrals Lacrosse Team
1921 WA-Perth Lacrosse Premiers
1923 Iroquois Premiers Team
1924 WA-Iroquois Premiers 1909,12,14,22,23,24
1924 WA-Perth Lacrosse Team
1924 WA-Westrals B Grade Lacrosse Premiers
1925 WA-Combined City v Combined Suburbs
1925 WA-Fremantle A Grade Lacrosse Team
1927 WA-Iroquois Premiership Team
1927 WA-Maylands B Grade Premiers
1928 WA-Maylands Junior Lacrosse Team going to Adelaide
1928 WA-Westral Senior Men
1929 WA-Maylands Junior Lacrosse Champions
1929 WA-Maylands Team
1930 WA- University of Western Australia
1930 WA-Guildford Lacrosse Premiers
1930 WA-Maylands B Grade Premiers
1930 WA-Nedlands Lacrosse Club
1930 WA-North Perth Senior Men
1930c WA-North Perth-Wembley Lacrosse Team
1930s WA-Nedlands A Grade Lacrosse Team
1930s WA-Swan Lacrosse Team
1931 WA-Fremantle Junior A Team
1932 WA-Annual Lacrosse Gala Day
1932 WA-Iroquois Lacrosse Club 1932
1932 WA-Midland Iroquois senior men's
1933 WA-Mt Lawley on Parade
1934 WA-Midland Iroquois Junior A
1935 WA-Midland Junction Senior Men
1935c WA-Mt Lawley lacrosse premiers
1936 Fremantle Senior Men
1937 WA-Midlands (Iroquois) Senior Men
1939 WA-Bayswater C Grade Premiers
1939 WA-Midland Junction (Iroquois) Premiers
1939 WA-TocH & Kitchener Boys Lacrosse Team
1941 WA- Wembley C Grade Team
1942 WA-Wembley Junior Premiers
1944 WA-Wembley Junior Team
1946 WA-Bayswater Lacrosse Team
1946 WA-East Fremantle v Mt Lawley
1946 WA-Mt Lawley Lacrosse Team
1946 WA-Wembley Senior Men
1946 WA-Mt.Lawley Senior Men
1947 WA-Fremantle A Grade Lacrosse Team
1947 WA-Midland (Iroquois) A Premiers
1947 WA-Nedlands Subiaco A Grade Lacrosse Team
1947 WA-Nedlands Subiaco Lacrosse Club
1947 WA-Perth B Grade Lacrosse Team
1947 WA-Perth B Grade Lacrosse Team Photo 2
1948 Midlands (Iroquois) Club Photo
1948 WA- Fremantle A Team
1948 WA- Midland (Iroquois) A-D Premiers
1948 WA- Midland Junction (Iroquois)
1948 WA-Perth A Grade Lacrosse Team
1949 Midland Junction (Iroquois)
1949 WA- Midland Junction (Iroquois) Teams
1950 WA-Bayswater Club Members
1950-60s WA-Junior Nedlands Subiaco Warner Team
1950-60s WA-Junior Team Unknown
1950-60s WA-Nedlands Subiaco Junior Team
1950-60s WA-Wembly Lacrosse Team Photo 1
1950-60s WA-Wembly Lacrosse Team Photo 2
1950s WA-Midlands (Iroquois)
1950s WA-Wembly Lacrosse Team
1952 WA-Fremantle A Grade Premiers
1953 WA-Wembley Lacrosse Premiers
1954 WA-Bayswater B Grade Premiers
1954 WA-South Perth A Reserve Premiers
1955 WA-Nedlands Subiaco Lacrosse Club
1956 WA-Nedlands Subiaco D Grade Premiers
1958 WA-Mt Lawley B Grade Premiers
1960 WA-Wembley A Grade Premiers
1960c WA- Subiaco Junior Team
1960s WA- Nedlands Subiaco Junior Team
1960s WA-Nedlands Subiaco Junior Team
1960s WA-South Perth Lacrosse Team
1960s WA-Wembley Lacrosse Team
1962 WA-South Perth A Premiers
1963 64 WA-Nedlands Subiaco A Grade Lacrosse Premiers
1963 WA- Bayswater-Midland Lacrosse Team
1966 WA- Wembley C Grade Team
1966 WA-Nedlands Subiaco A Premiers
1969 WA-Nedlands Subiaco Premiers
1970 WA-Fremantle A Grade Lacrosse Team
1970 WA-Fremantle A Grade Premiers
1971 WA- Bayswater A Grade Premiers
1971 WA-Subiaco A Grade Lacrosse Premiers
1972 WA-Nedlands-Subiaco A Premiers
1973 WA- Bayswater A Reserve Premiers
1973 WA-Melville City Lacrosse B Premiers
1973 WA-South Perth Lacrosse A Premiers
1974 WA- Bayswater Team to Hong Kong
1977 WA- Bayswater A Premiers
1977 WA-Bayswater A Grade Premiers
1977 WA-Waneroo Districts D Grade Team
1977 WA-Waneroo F Grade Team
1978 WA-Waneroo A Res, C, D Grade Teams
1978 WA-Waneroo E,F,G Grade Lacrosse Teams
1979 WA-Waneroo E,F,G Grades Team
1979 WA-Waneroo Lacrosse Club
1980s WA-Waneroo Sof-crosse Team
1980s WA-Wembley Womens Lacrosse Team
1985 WA-Wembley Women's C Grade Premiers
1990s WA-Subiaco A Grade Lacrosse Team
1995 WA-Subiaco Womens A Grade Lacrosse Premiers
1998 WA-Nedlands Subiaco Team
2001 WA-Wembley Under 15 Premiers
2002 WA-Bayswater Division 1 Premiers
2006 WA- Bayswater Rocks Team
2009 WA-Wembley State League Premiers
2010 WA- Bayswater Rocks Team
2014 WA- Bayswater Rocks in Denver
2015 WA- Bayswater Rocks in Honolulu
2016 WA- Bayswater Rocks in Hong Kong
2017 WA- Bayswater Rocks in Hong Kong
2017 WA- Bayswater Rocks in Honolulu